All competitors, essential personnel, spectators, and volunteers must report to the secretary’s booth upon arrival at the show for COVID screening. 

By Name

RiderName Day Time EntryID HorseName Test No TestName
             
Dick Bayly            
  Saturday 11:10:00 am 7 Crown of Hearts 29 Training Level, Test 2 2019
  Saturday 11:34:00 am 7 Crown of Hearts 30 Training Level, Test 3 2019
Kristina Bennett            
  Saturday 2:35:00 pm 21 Next Paige 13 Second Level, Test 2 2019
  Saturday 3:06:00 pm 21 Next Paige 14 Second Level, Test 3 2019
Cyndi Boogaards            
  Saturday 11:03:00 am 5 Bracken 4 Training Level, Test 1 2019
  Saturday 1:14:00 pm 5 Bracken 5 Training Level, Test 2 2019
  Saturday 1:22:00 pm 5 Bracken 6 Training Level, Test 3 2019
Lauren Bunt            
  Saturday 10:34:00 am 15 Rivercross Espere 3 Introductory Walk-Trot Test C 2019
  Saturday 10:49:00 am 15 Rivercross Espere 4 Training Level, Test 1 2019
  Saturday 11:42:00 am 15 Rivercross Espere 5 Training Level, Test 2 2019
Amy Campbell            
  Saturday 8:30:00 am 9 Healer 83 FEI Prix St. Georges 2018
Peyton Campbell            
  Saturday 3:22:00 pm 10 Libero 16 Third Level, Test 1 2019
Garnet Clapp            
  Saturday 10:56:00 am 4 Pretty Boy Floyd 4 Training Level, Test 1 2019
  Saturday 11:50:00 am 4 Pretty Boy Floyd 5 Training Level, Test 2 2019
Shari Clark            
  Saturday 8:08:00 am 1 Stratocaster 63 Training Level, Test 1 2019
  Saturday 8:46:00 am 1 Stratocaster 64 Training Level, Test 2 2019
  Saturday 9:18:00 am 1 Stratocaster 65 Training Level, Test 3 2019
Jodie Compeau            
  Saturday 9:50:00 am 19 Powerwood Ten 8 First Level, Test 1 2019
  Saturday 10:26:00 am 19 Powerwood Ten 9 First Level, Test 2 2019
Sheri Doornekamp            
  Saturday 2:10:00 pm 8 Axel 85 FEI Grand Prix 2018
Katiana Fleck            
  Saturday 2:02:00 pm 17 Second Amendment 12 Second Level, Test 1 2019
  Saturday 2:27:00 pm 17 Second Amendment 13 Second Level, Test 2 2019
  Saturday 2:58:00 pm 17 Second Amendment 14 Second Level, Test 3 2019
Sarah Graydon            
  Saturday 1:54:00 pm 20 Litjens Roby Unique 68 First Level, Test 2 2019
  Saturday 3:38:00 pm 20 Litjens Roby Unique 67 First Level, Test 1 2019
Michelle Harper            
  Saturday 2:19:00 pm 16 Atlanta 13 Second Level, Test 2 2019
  Saturday 3:14:00 pm 16 Atlanta 16 Third Level, Test 1 2019
Jennifer Matusiak            
  Saturday 8:00:00 am 6 Alkatraz 32 First Level, Test 1 2019
  Saturday 8:22:00 am 6 Alkatraz 33 First Level, Test 2 2019
  Saturday 8:38:00 am 6 Alkatraz 34 First Level, Test 3 2019
  Saturday 9:02:00 am 6 Alkatraz 36 Second Level, Test 1 2019
Mary Jo Maur            
  Saturday 9:42:00 am 12 Don Dakarai 8 First Level, Test 1 2019
  Saturday 10:18:00 am 12 Don Dakarai 9 First Level, Test 2 2019
Donna Maw            
  Saturday 3:30:00 pm 25 Donnegan"s Irish Sky 16 Third Level, Test 1 2019
  Saturday 3:54:00 pm 25 Donnegan"s Irish Sky 17 Third Level, Test 2 2019
Glenda O'Reilly            
  Saturday 10:42:00 am 2 Ferdinand 28 Training Level, Test 1 2019
  Saturday 11:18:00 am 2 Ferdinand 29 Training Level, Test 2 2019
Tori Pengelly            
  Saturday 8:54:00 am 11 Not Just a Girl 36 Second Level, Test 1 2019
  Saturday 9:26:00 am 11 Not Just a Girl 37 Second Level, Test 2 2019
  Saturday 1:06:00 pm 3 Not Just a Valley Girl 5 Training Level, Test 2 2019
  Saturday 1:38:00 pm 3 Not Just a Valley Girl 6 Training Level, Test 3 2019
Sian Phillips            
  Saturday 12:58:00 pm 14 Chesterland's Jersey Girl 5 Training Level, Test 2 2019
  Saturday 1:30:00 pm 14 Chesterland's Jersey Girl 6 Training Level, Test 3 2019
Jeannette Sterner            
  Saturday 8:15:00 am 18 Roger Cicero 63 Training Level, Test 1 2019
  Saturday 9:10:00 am 18 Roger Cicero 65 Training Level, Test 3 2019
  Saturday 11:26:00 am 24 Canadream Charbon Adonis 75 Third Level, Test 1 2019
  Saturday 1:46:00 pm 22 Las Vegas SB 68 First Level, Test 2 2019
  Saturday 3:46:00 pm 22 Las Vegas SB 67 First Level, Test 1 2019
Alison Tallman            
  Saturday 9:34:00 am 23 Rehy Investor 8 First Level, Test 1 2019

 

By Time

Test Judge Time EntryID Rider Horse
           
           
Silver First Level Test 1 C: Joanne White        
    8:00:00 am 6 Jennifer Matusiak Alkatraz
Gold Training Level Test 1 C: Joanne White        
    8:08:00 am 1 Shari Clark Stratocaster
    8:15:00 am 18 Jeannette Sterner Roger Cicero
Silver First Level Test 2 C: Joanne White        
    8:22:00 am 6 Jennifer Matusiak Alkatraz
Gold Prix St George C: Joanne White        
    8:30:00 am 9 Amy Campbell Healer
Silver First Level Test 3 C: Joanne White        
    8:38:00 am 6 Jennifer Matusiak Alkatraz
Gold Training Level Test 2 C: Joanne White        
    8:46:00 am 1 Shari Clark Stratocaster
Silver Second Level Test 1 C: Joanne White        
    8:54:00 am 11 Tori Pengelly Not Just a Girl
    9:02:00 am 6 Jennifer Matusiak Alkatraz
Gold Training Level Test 3 C: Joanne White        
    9:10:00 am 18 Jeannette Sterner Roger Cicero
    9:18:00 am 1 Shari Clark Stratocaster
Silver Second Level Test 2 C: Joanne White        
    9:26:00 am 11 Tori Pengelly Not Just a Girl
Bronze First Level Test 1 C: Joanne White        
    9:34:00 am 23 Alison Tallman Rehy Investor
    9:42:00 am 12 Mary Jo Maur Don Dakarai
    9:50:00 am 19 Jodie Compeau Powerwood Ten
Bronze First Level Test 2 C: Joanne White        
           
    9:58:00 am   Break ***Break***
           
    10:18:00 am 12 Mary Jo Maur Don Dakarai
    10:26:00 am 19 Jodie Compeau Powerwood Ten
Bronze Intro Level Walk Trot Canter Test C C: Joanne White        
    10:34:00 am 15 Lauren Bunt Rivercross Espere
Silver Training Level1 C: Joanne White        
    10:42:00 am 2 Glenda O'Reilly Ferdinand
Bronze Training Level 1 C: Joanne White        
    10:49:00 am 15 Lauren Bunt Rivercross Espere
    10:56:00 am 4 Garnet Clapp Pretty Boy Floyd
    11:03:00 am 5 Cyndi Boogaards Bracken
Silver Training Level 2 C: Joanne White        
    11:10:00 am 7 Dick Bayly Crown of Hearts
    11:18:00 am 2 Glenda O'Reilly Ferdinand
Gold Third Level Test 1 C: Joanne White        
    11:26:00 am 24 Jeannette Sterner Canadream Charbon Adonis
Silver Training Level 3 C: Joanne White        
    11:34:00 am 7 Dick Bayly Crown of Hearts
Bronze Training Test 2 C: Joanne White        
    11:42:00 am 15 Lauren Bunt Rivercross Espere
    11:50:00 am 4 Garnet Clapp Pretty Boy Floyd
           
           
    11:58:00 am   Lunch ***Break***
           
           
Bronze Training Test 2 cont.   12:58:00 pm 14 Sian Phillips Chesterland's Jersey Girl
    1:06:00 pm 3 Tori Pengelly Not Just a Valley Girl
    1:14:00 pm 5 Cyndi Boogaards Bracken
Bronze Training Test 3 C: Joanne White        
    1:22:00 pm 5 Cyndi Boogaards Bracken
    1:30:00 pm 14 Sian Phillips Chesterland's Jersey Girl
    1:38:00 pm 3 Tori Pengelly Not Just a Valley Girl
Gold First Level Test 2 C: Joanne White        
    1:46:00 pm 22 Jeannette Sterner Las Vegas SB
    1:54:00 pm 20 Sarah Graydon Litjens Roby Unique
Bronze Second Level Test 1 C: Joanne White        
    2:02:00 pm 17 Katiana Fleck Second Amendment
Gold Grand Prix C: Joanne White        
    2:10:00 pm 8 Sheri Doornekamp Axel
Bronze Second Level Test 2 C: Joanne White        
    2:19:00 pm 16 Michelle Harper Atlanta
    2:27:00 pm 17 Katiana Fleck Second Amendment
    2:35:00 pm 21 Kristina Bennett Next Paige
Bronze Second Level Test 3 C: Joanne White        
           
    2:43:00 pm   Break ***Break***
           
    2:58:00 pm 17 Katiana Fleck Second Amendment
    3:06:00 pm 21 Kristina Bennett Next Paige
Bronze Third Level Test 1 C: Joanne White        
    3:14:00 pm 16 Michelle Harper Atlanta
    3:22:00 pm 10 Peyton Campbell Libero
    3:30:00 pm 25 Donna Maw Donnegan"s Irish Sky
Gold First Level Test 1 C: Joanne White        
    3:38:00 pm 20 Sarah Graydon Litjens Roby Unique
    3:46:00 pm 22 Jeannette Sterner Las Vegas SB
Bronze Third Level Test 2 C: Joanne White        
    3:54:00 pm 25 Donna Maw Donnegan"s Irish Sky